• Yatılı Turlarımız

Yatılı Turlarımız


Detaylar

Yatılı turlarımız istediğiniz gün ve saatte başlar ve yine istediğiniz gün ve saatte biter. Bu tür turlarımızda misafirlerimiz 1 adet king size, 1 adet çift kişilik olan odalarımızda konaklayabilmektedir.

Bunun dışında yıldızları izleyerek uykuya dalmayı tercih eden misafirlerimiz için de tekne üzerinde hazırlanan yataklarda uyuma imkanı sağlamakta. Sabah denize açılarak başlayan turumuz, Cunda Adası çevresindeki irili ufaklı adaların koylarında sizlere denizin keyfini çıkartma imkanı sunuyor.

Öğlen yemeğinde tercih ettiğiniz menü kaptanımız tarafından sizler için hazırlanıyor, güzel bir öğlen yemeğinden sonra tekrar koyları dolaşmaya devam ediyoruz.

Hava kararmaya başladığında kaptanımız, havanın durumuna en uygun koya demirleyerek geceyi rahat geçirmeniz için hazırlıklara başlar. Burada akşam menüsü için seçtiğiniz yemekleri sizlere sunduktan sonra, sizler geceye deniz sesi ve muhteşem yıldızlar eşliğinde devam edebilirsiniz. Sabah güneşin doğmasıyla teknede yapacağınız kahvaltının ardından turumuz diğer koylara devam eder ve turun bitişinde başlangıç noktasında sizlere veda eder.

Yukarı