• Özel Günler

Özel Günler


Detaylar

Özel günlerinizi kutalayabileceğiniz, süprizler yapabileceğiniz, sizlere özel olarak hazırlanan teknemiz bu anları ölümsüzleştirecektir. Teknemiz yapılabilecek olan evlenme teklifi, yıl dönümü kutlaması, doğum günü kutlaması gibi organizasyonlar için sizleri beklemektedir. Teknemiz bu özel günler için hazırlanan konseptte sizlere en unutulmaz anları yaşatacaktır.

Örneğin evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Sizinle beraber uygun günü belirliyoruz. Bu anı özel kılmak için bütün detaylarda sizinle birlikte planlama yapıyoruz. Canlı müzikten, havai fişek gösterisine, yemek servisinden içecek ikramına kadar bütün ayrıntılarla biz ilgileniyoruz. Siz anın tadını çıkarırken fotoğraflarınızı çekiyoruz. İstediğiniz ölçüde dahil olup istediğiniz noktada geride kalıyoruz. Yani sizin planlarınız doğrultusunda üzerimize düşen herşeyi yaparak sizin keyif almanızı ve bu en özel gününüzü harika geçirmenizi sağlıyoruz.

ONA HARİKA BİR SÜPRİZ YAPIN

Süprizin etkili olabilmesi için bütün planın doğru işlemesi gerekiyor. Bunun için bizim gibi tecrübeli bir ekibe ihtiyacınız var. Onu şaşırtacak detayları biliyoruz ve size bu konularda öneriler sunuyoruz. Ayrıca planladığımız herşeyin kusursuz gitmesini sağlıyoruz. 

Yukarı